BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įspūdžiai…

Vakar buvo ta diena, kai akcija „Ugdome jaunąjį vilnietį” dovanojo pirmajai šeimai daiktus. Vieniša vaikų mama sakė, kad jos devynmečiui berniukui labai reikia rūbų. Mes ir pasistengėme juos gauti. Suprantama, kad einant į mokyklą visiems norisi būti tvarkingai apsirengusiems, kad būtų tokie pat gražūs, kaip ir geriau gyvenantys vaikai. Kaip bebūtų gaila, pastaruoju metu mokyklose jaučiasi susiskirstymas ir tolerancijos mažėjimas. Gal, todėl panašios akcijos yra tokios reikalingos.

Berniukas, kuriam dovanojom rūbelius, gyvena su mama ir jaunesniu broliuku. Kai atvažiavome, vienas buvo mokykloje, o kitas darželyje. Gyvena jie nedideliame, bet tvarkingame bute. Mama, kurią sutikome, buvo kiek sutrikusi ir nekalbi, tačiau miela ir tikrai mylinti mama. Manau, kad vaikučiai auga apsupti rūpesčiu ir meile. Įspūdžiai puikūs.

Akcija toliau tęsiasi. Nesustojame. Savanoriai toliau dirba, kad vaikučiai gautų daiktus, kurie jiems taip reikalingi. Laukia daug džiugių akimirkų tiek mums, tiek ir šeimoms. Laukiu daugiau tokių kelionių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Aš visada sakiau,… kad šiame išprotėjusiame pasaulyje dar yra gerų žmonių. (+1)
    Sėkmės ir gražaus saulėtos dienos.:)

  2. Ačiū. Sėkmės ir jums.

Rašyti komentarą