BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniaus Savivaldybė nedirba žmogui…

Gyvenimo tempas mus verčia visur skubėti, mes norim visur dalyvauti ir gyventi miesto ritmu, todėl kone kiekviena šeima turi automobilį, o neretai ir du. Kaip juos visus po darbo grįžus namo pastatyti prie daugiabučių kiemuose, kurie sovietmečiu buvo pritaikyti vos keliems „žiguliukams”? Kaip juos visus sutalpinti į mažutį kiemą, kuriame daugiau apleistos žaliosios erdvės, nei patogių stovėjimo vietų automobiliui?

Kas turėtų tvarkyti žaliąją erdvę ir pritaikyti žmonių poreikiams? Manau, atsakymas labai aiškus - miesto valdžia. Deja, gyvename tarp apleistos žaliosios erdvės ir automobilių, stovinčių ant šaligatvių. O tai yra akivaizdus valdžios nemokėjimas dirbti žmonių labui ir išnaudoti to, ką siūlo Europos Sąjungos parama. Liūdna, kai tokia padėtis matoma kiekviename žingsnyje.

Manau, kad automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių namų yra bene didžiausia miesto problema. Tačiau neabejotinai ją galima išspręsti. Tiesiog valdžiai reikia labiau susitelkti ties viena problema, o ne blaškytis tarp daugelio ir nieko nepadaryti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Tai ar nors vienoj srity Vilniaus miesto savivaldybė funkcionuoja tinkamai? aš tokios srities nežinau.

 2. Vytautai, galvojau ir ieškojau srities, kur savivaldybė dirba +/- normaliai. Gal sveikatos srityje nėra labai blogai…

 3. Koldunas:

  “Vytautai, galvojau ir ieškojau srities, kur savivaldybė dirba +/- normaliai. Gal sveikatos srityje nėra labai blogai…”
  Ką čia meluoji - ieškai kur prisipisti, kad kritikuot atseit geresnė būsi

 4. Koldunai, kiekvienas turim teise issakyti savo nuomone.

 5. Andrej:

  Koldunai, panašu, kad didesnis ieškotojas pats esate…

Rašyti komentarą