BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Už komunalines paslaugas įsiskolinusiems vilniečiams Viešoji įstaiga „Tapk laisvas“ siūlo nemokamas konsultacijas

Skolos po ekonominio sunkmečio yra bene didžiausia problema vilniečiams, tačiau iki šiol niekas nepasiūlė konkrečios pagalbos gyventojams, kaip išbristi iš skolų, apsaugoti savo turtą nuo antstolių, ar kaip gintis teisme. Siekdama šio tikslo Viešoji įstaiga „Tapk laisvas” nuo rugsėjo mėnesio pradeda organizuoti konsultacijų ciklą Vilniuje.

Konsultacijos „Laisvas vilnietis nuo skolų už komunalinius mokesčius” vyks visose Vilniaus seniūnijose iki pat žiemos pabaigos. Projekto tikslas padėti sostinės gyventojams išsilaisvinti iš skolų bei informuoti žmones, kaip reikia elgtis, jei dėl skolų už komunalines paslaugas gresia teismas ir turto praradimas.

Gyventojus dėl skolų konsultuos teisininkas, kuris atsakys į visus rūpimus su įsiskolinimu už komunalines paslaugas klausimus. Į susitikimus - konsultacijas su gyventojais bus kviečiami ir komunalinių paslaugų teikėjai, taip pat seniūnijų ir bendrijų atstovai. Kiekviename susitikime dalyvaus ir „Vilniaus energijos” atstovai.

Organizacija „Tapk laisvas” siekia parodyti, kad tik laisvas žmogus,  laisvos idėjos ir iniciatyvos, gali padaryti aplinką bei miestą gražesnį. Vienas iš organizacijos tikslų - padėti žmonėms išsilaisvinti iš esamų negerovių. Mieste yra išties daug iniciatyvių žmonių, kuriems tiesiog reikia suteikti progą skleisti savo gerus darbus ir įgyvendinti idėjas. Kartu galime padaryti Vilnių gražų ir saugų

Pirmoji konsultacija vyks rugsėjo 16 dieną, 18 val. Žirmūnų seniunijoje, Žirmūnų g. 143, Vilnius. Kviečiame dalyvauti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą