BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmoji gerumo išvyka

Sekmadienį, rugsėjo 5 dieną, vyko pirmoji mano inicijuojamos akcijos „Ugdome jaunąjį vilnietį” gerumo išvyka. Tai buvo labai laukta diena: nuo šios dienos priklausė, ar mano akcija pasitvirtins, ar ne…. Noriu pasidžiaugti, kad ji pasitvirtino.

Pirmajai gerumo išvykai pasirinkome Valakampių ir Saulėtekio rajonus. Per akcijos laiką aplankysime visus Vilniaus rajonus, kiekvienas norintis vilnietis galės prisidėti. Tikiuosi, kad jų bus daug.

Oras pasitaikė puikus, todėl smagiai laiką leidome su savanoriais šnekučiuodamiesi ir laukdami vilniečių, kurie pasidalins ugdymo priemonėmis su mažaisiais mūsų miesto gyventojais.

Labai noriu padovanoti knygų, žaidimų, pieštukų, sąsiuvinių ir kitokių priemonių visoms šeimoms, kurios dalyvauja akcijoje. Jei mums pasisektų, tai laimingesni būtų apie 400 vaikų. Jei tiek vaikų būtų laimingesni, reiškia ir Vilniuje būtų smagiau gyventi, nes mūsų miesto ateitis yra vaikuose, kurie dabar auga. Tikiu, kad išsilavinęs žmogus gali kurti gražų, saugų ir tvarkingą miestą.

Šis sekmadienis - bene greičiausiai praėjęs mano gyvenime sekmadienis: nepajaučiau, kaip prabėgo valandos su mano draugais savanoriais, kurie, jaučiu, jau tampa kaip šeima. O gal visada būna toks jausmas darant gerą darbą?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą