BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip vyksta nemokamos konsultacijos?

Nuo rugsėjo vidurio prasidėjęs konsultacijų ciklas „Laisvas vilnietis nuo skolų už komunalinius mokesčius” jau įsibėgėja. Šį ketvirtadienį laukia šeštoji konsultacija, kuri įvyks Naujojoje Vilnioje. Per tą laiką teko išgirsti pačių įvairiausių problemų, kurios iškyla Vilniaus gyventojams.

Bene dažniausia problema yra karšto vandens paruošimo būdai ir susidariusios skolos dėl to, kad nėra nuspręsta, kaip už vandenį atsiskaityti. Dėl to, kad valdžia nesugeba sukurti užbaigtos sistemos, kenčia žmonės. Kita problema - susidariusios skolos dėl to, kad žmonės neteko darbo arba tiesiog šiuo metu negali mokėti tokių didelių komunalinių paslaugų kainų. Dėl šitų problemų stengiasi padėti teisininkas, pakonsultuoti žmones, ką ir kaip toliau reikėtų daryti: ar tartis dėl atidėjimų, ar sudarinėti atsiskaitymo grafikus.

Greta rimtų problemų pasitaiko ir jumoristinių, kurios atrodo tokios absurdiškos greta rimtų. Kai kurios iškilusios problemos parodo didelę žmonių išmonę, kuri, kaip bebūtų gaila, nukreipta į tai, kaip apgauti kaimynus ar tiekėjus, o ne į tai, kaip pagerinti savo gyvenimą.

Džiaugiuosi, kad kilo mintis organizuoti šias konsultacijas. Pastebėjau, kad jos pasiteisina. Matau, kaip po renginio gyventojai keičiasi kontaktais tiek su teisininku, tiek su komunalinių paslaugų tiekėjų atstovais, o tai rodo, kad bus ieškoma sprendimų būdų ir išeities kelių iš problemų ir kitų nemalonių dalykų.

Visus norinčius kviečiu atvykti į konsultacijas, kurios iki pat pavasario vyks visose Vilniaus seniūnijose. Artimiausios konsultacijos:

Naujosios Vilnios seniūnija, Pergalės g. 8, spalio 28 d., 18.15 val.
Šeškinės seniūnija, ”Šeškinės bendruomenės centre”, Šeškinės g. 28, lapkričio 10 d., 18.00 val.
Viršuliškių seniūnija, Viršuliškių g. 65a, lapkričio 24 d., 18.00 val.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą