BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Į senamiestį automobiliu nebevažiuosim?

Vilniaus valdžia sieks padidinti automobilių stovėjimo mokestį iki 9 litų per valandą. Tokios kainos galiotų Vokiečių, Didžiosios, Aušros Vartų (iki Bazilijonų) gatvėse, taip pat Šventaragio gatvėje kartu su automobilių stovėjimo aikštele bei A.Jakšto, A.Goštauto, A.Vienuolio, J.Lelevelio gatvėse, V.Kudirkos aikštės prieigose, Gedimino prospekte nuo Kudirkos aikštės iki A.Jakšto gatvės. Kiekvienas vilnietis žino, kad šiose gatvėse daug biurų, įstaigų, bankų, universitetų ir parduotuvių bei kavinių. Man, kaip žmogui, kuriam rūpi verslas, pirmiausiai kyla klausimas, kaip jis išgyvens senamiestyje? Ar kiekvienas norintis papietauti senamiestyje mokės 9 litus už valandą?

Pritariu Vilniaus miesto savivaldybės nariams, kad senamiestis yra teršiamas, kad ten daug spūsčių, kad reikia šiuos klausimus spręsti. Tačiau nemanau, kad automobilio stovėjimo kainos didinimas yra sprendimo būdas - tai greičiau neapgalvotas ir skubotas sprendimas.

Valdžia siūlo į senamiestį važiuoti dviračiais. Manau, ne vieną kartą esam girdėję, kad važiuoti dviračiu iš kito rajono į senamiesti yra sunku ir nepatogu. Važiuoti viešuoju transportu? Galima, tačiau troleibusai ir autobusai nevažinėja pakankamai dažnai. Viešajame transporte pastovios spūstys. Taip pat nereikia pamiršti, kad atšalus orams menkas malonumas laukti, kada atvažiuos tavasis troleibusas, o jei dar teks persėsti…

Atidžiau pagalvojus, tenka daryti išvadą, kad sumažės vilniečių, važiuojančių į senamiestį praleisti laisvalaikį, papietauti ar kažką nusipirkti. Priėmus tokį sprendimą verslui senamiestyje tikrai bus sunku išsilaikyti ir sėkmingai tęsti veiklą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. aš jau antrą sezoną ten tik dviračiu važiuoju, nebent kokį krovinį reikia vežt

  2. Smagu. O ko dar vis skundziasi dviratininkai, kad dviraciu takai Vilniuje labai blogi.

Rašyti komentarą