BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akcija „Ugdome jaunąjį vilnietį“ auga drauge su jais

Kaip augdami keičiasi vaikai, taip ir vilniečiams jau pažįstamas projektas „Ugdome jaunąjį vilnietį” nestovi vietoje ir drauge žengia žingsnį brandos link. Sulaukus didelio visuomenės palaikymo, nuspręsta, kad vienkartinė akcija turi išsivystyti į nuolat veikiančią iniciatyvą.

Akcijos metu supratau, kad Vilniuje yra per daug šeimų, kurios savo vaikams neišgali nupirkti visų mokykloje reikalingų priemonių, todėl matau prasmę tęsti savo veiklą ir įtraukti kuo daugiau rėmėjų iš įvairių sričių, kad būtų galima padėti kuo daugiau sunkiau besiverčiančių šeimų. Būtų absurdiška, jei dėl tokios smulkmenos kaip skriestuvo ar rašiklio neturėjimas kiltų rimta kliūtis intelektualiniam ir kūrybiniam vaikų vystymuisi.

Artimiausiu metu planuojama įkurti specialų piniginį fondą, kurio lėšos bus skiriamos vaikų ugdymui bei tobulėjimui reikalingų dalykų įsigijimui. Pirmąsias lėšas tikimasi surinkti jau kitą mėnesį per  oficialaus akcijos tapimo ilgalaikiu projektu šventę.

Organizacija „Tapk laisvas” nuo rugsėjo mėnesio vykdė akciją „Ugdome jaunąjį vilnietį”, kuria siekta ugdymo priemonėmis paremti nepasiturinčių šeimų vaikus ir vaikus, augančius tik su vienu iš tėvų. Jos metu geresnes finansines sąlygas turintys miesto gyventojai buvo skatinami dalintis visokiausiomis ugdymo priemonėmis su mažaisiais vilniečiais. Rezultatai pradžiugino organizatorius: pavyko paremti apie 70 Vilniaus šeimų, lopšelį - darželį „Gintarėlis”, „SOS vaikų kaimą”, „Caritą” o prieš pat Šv.Kalėdas su dovanėlėmis aplankyti Respublikinės vaikų tuberkuliozės ligoninės ligoniukus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą